- 31.05.2003., 30. kolo, 10. kolo "Lige za prvaka"
- stadion Poljud, gledatelja: 1 000
- Slobodna Dalmacija

HAJDUK - CIBALIA 1:0

Samo tisuću gledatelja je došlo pogledati zadnje kolo između Hajduka i Cibalie. (Ne)važnost utakmice i visoka temperatura je utjecala na ovako mali broj gledatelja među kojima je bilo i 40ak Vinkovčana (koji su se nadali pobjedi nad Hajdukom koja bi Cibaliu odvela u Europu, a možda su se nadali i kupanju u Splitu ;-)). Utakmica je počela minutom šutnje zbog tragično preminulih igrača Varteksa Sabolčkog, Kitnera i Sabolića. Vinkovački Ultrasi su bili jedina zanimljivost na ovoj utakmici, dobro su navijali (bez vrijeđanja Torcide) a i zapalili su dvije bengalke. Torcida je samo jedanput jače zapjevala "Ako ne postaneš novi prvak ti..." sredinom drugog poluvremena te je na sjeveru upaljena jedna bengalka (od rekordno mladog piromana). Prvenstvo je završilo, u srijedu je finale kupa koje će ovu sezonu učiniti manje neuspješnom što se Hajduka tiče.
.
.

- 24.05.2003., 29. kolo, 9. kolo "Lige za prvaka"
- stadion Varteksa, gledatelja: 2 200

VARTEKS - HAJDUK 2:2

Pedesetak Torcidaša (od ukupno tisuću okupljenih na stadionu) dobro se zajebavalo čitavu utakmicu radeći sve osim navijanja - zezajući igrače (Baliću legendo, po stoti put), vrijeđajući domaće navijače (˝vi ste Varaždinci, ooo˝) te igrajući nogomet. Ipak, posljednje tri (3) minute se navijalo, a onda otišlo doma. A utakmica? Što reći o utakmici u kojoj Krpan zabije dva pogotka? ˝To legendo, sad si se sitia!˝
.
.

- 21.05.2003., finale Kupa Hrvatske
- gradski stadion NK Istra, gledatelja: 5 000

ULJANIK - HAJDUK 0:1

Uvertira u finale kupa odigrala se u Rijeci - dva kombija Torcidaša sukobila su se sa Armadom koja ih je čekala kod svog kluba navijača. Nakon što su Riječani pobacali svoj arsenal boca i kamenja, Torcida se zalijeće, a Armada bježi. Razvaljen je kafić kod kluba navijača jer je u njega pobjegao dio Armadaša i zaključao se u WC-e te je nastavljen put prema Puli. Na stadionu Istre, gdje se igrala utakmica, okupilo se između 500 i 1000 navijača bijelih. Na početku je izvedena koreografija sa bijelim kartonima i crveno-plavo-crvenom kombinacijom traka (na ulazu je od strane policije stopiran unos takvih zastava). Navijanje je bilo uglavnom slabašno, što se lako može objasniti velikim brojem derbi-navijača i običnih simpatizera kluba koji baš i nisu u nekom navijačkom điru. Ukupno je tijekom utakmice upaljeno pedesetak baklji i desetak dimnih važeva, a dogodilo se i par manjih međusobnih tuča (jedna od kojih je umalo eskalirala većim neredima sa redarima/policijom). Hajduk ne baš uvjerljiv, ali ipak osigurava rezultat koji manje-više garantira osvajanje kupa.
.
.

- 17.05.2003., 28. kolo, 8. kolo "Lige za prvaka"
- igralište u Kranjčevićevoj ulici, gledatelja: 3 000

ZAGREB - HAJDUK 3:1

Svega par desetaka Torcidaša došlo je bodriti bijele na ovu utakmicu. Nije bilo pirotenhike, pjevalo se povremeno (velik dio navijanja bio je posvećen Torcidinoj vječnoj inspiraciji - Baliću ˝pijancu˝), a bila su obješena samo tri transparenta - Lukšić, Rab i Gripe. Tijekom drugog dijela na stadion i oko njega počinju dolaziti BBB, a dio njih se grupira na zapadnoj tribini te pokušava prepucavanja sa Torcidom koja nije pokazivala interese za takvo nešto - točnije, odgovorila je samo jednom, standardnim odgovorom na ˝zašto sada šutite?˝ - ˝zato što nam pušite!˝. Prije i nakon utakmice nisu zabilježeni sukobi sa Boysima.
.
.

- 11.05.2003., 27. kolo, 7. kolo "Lige za prvaka"
- stadion Poljud, gledatelja: 22 000

HAJDUK - DINAMO 4:1

Riješeno prvenstvo te uobičajene cijene karata (tj. nesnižene) rezultirale su polupraznim stadionom na derbiju - okupilo se manje od 25000 ljudi, a čak ni poljudski sjever nije bio krcat, kao što je uobičajeno. S druge strane, BBB su se predstavili u vrlo brojnom izdanju - gotovo 2000 njih došlo je, kako su najavljivali, proslaviti naslov prvaka u sred Splita. Standardne straže po gradu tijekom noći (pa i one dan prije utakmice) ni ovaj puta nisu urodile plodom iz prostog razloga što se BBB nisu pojavili nego su opet preferirali sigurniji način dolaska s policijskom pratnjom. U rano jutro je zaustavljen vlak iz Zagreba u Kaštelima te je temeljito pročešljan, ali navijači Dinama nisu pronađeni. Vjerojatno su se negdje na brzinu sakrili jer su u jednom kupeu zaboravili hrvatsku zastavu ˝BBB ZG Hrv. Leskovac˝. U blizini kolodvora su zarobljena dva mlađa BBB koje nitko nije tukao nego su čitav dan proveli sa Torcidom po gradu. Lijepo otvaranje turističke sezone u Dalmaciji. Na ulazu u grad se dogodilo jedno kamenovanje u kojem je ozlijeđen poneki pripadnik BBB i policajac, a po par Torcidaša i BBB-a je privedeno. Po istrčavanju igrača na teren, Torcida razvija na sjeveru zastavu (25x25 metara) sa velikim ˝Žanom˝ na njoj, a ostatak sjevera je bio pokriven bijelim kartonima (što u biti i nije čitava planirana koreografija jer su bile predviđene i brojke ˝1 9 5 0˝ izvedene crvenim i plavim zastavicama, što iz više razloga nije realizirano). Na ogradi je tijekom čitave utakmice bio veliki transparent (45x3 metra) ˝VAŠA VIRA VAŠ SPAS˝ sa slovom ˝T˝ (ukrašenim vijencem) u sredini. U prvim minutama utakmice negdje na sredini sjevera izbija tučnjava među Torcidašima, ali se kroz par minuta smiruje. Na ovom derbiju se navijalo i na sjeveroistoku i na sjeverozapadu (gdje je napravljeno i postolje za vođenje navijanja), što je značilo nešto bolje navijanje nego u zadnjih par derbija, ali i dosta razjedinjenije (dio tribine pjeva jednu, a drugi dio drugu pjesmu, ili jedan dio kasni za drugim). Istočna tribina bila je standardno dosta aktivna. Osim na prošlom derbiju već viđenih kanonada obuće po igračima Dinama koji su izvodili kornere, ovaj puta su kao novotarija uvedeni krumpiri, jedan od kojih je pogodio i snimatelja HRT-a. Ovaj derbi je vjerojatno derbi sa najviše zapaljene pirotehnike do sada (sa Torcidine strane, jer BBB cijelu utakmicu nisu ništa zapalili). Osim velike dimnijade, bilo je više bakljada, a u drugom je dijelu aktivirana i nekakva naprava koja proizvodi umjetnu maglu tako da je neko vrijeme sjever (i dobar dio ostatka stadiona) bio pod pravom zavjesom od koje se ništa nije moglo vidjeti. Torcida je zapalila transparent ˝BBB Bugojno˝ otet prije pola godine na putu za Zagreb. Hajduk fantastičnom igrom preokreće 0:1 na 4:1 te baca u trans cijeli Split i Dalmaciju, te još jednom dokazuje da nije lošija momčad od ovogodišnjeg prvaka Dinama. Nakon utakmice dva automobila Torcidaša prate kolonu BBB (pod policijskom pratnjom) te na Klisu napada ekipu koja se jednim kombijem odvojila od kolone. Boysi spas traže u bijegu u šumu te bivaju olakšani za rekvizite (dres, šalovi i zastava).
.
.

- 07.05.2003., 26. kolo, 6. kolo "Lige za prvaka"
- igralište ŠR centra Kamen Ingrad, gledatelja: 3 500

KAMEN INGRAD - HAJDUK 2:1

Za razliku od protekla dva gostovanja u Velikoj, a zahvaljujući lošem rezultatu u Vinkovcima te radnom danu, ovaj puta se na tribini za gostujuće navijače okupilo svega par stotina navijača Hajduka. Bijeli na terenu igraju loše i definitivno se opraštaju sa prvenstvom, a u takvo izdanje svojih ljubimaca se uklopila i Torcida ne baš dobrim navijanjem te izostankom bilo kakve koreografije ili pirotehnike. Posljednih pola sata pjevalo se ˝ako ne postaneš...˝, a kako je utakmica igrana na blagdan sv. Duje, češće no inače je išla pjesma ˝Sveti Duje hvala ti...˝.
.
.

- 03.05.2003., 25. kolo, 5. kolo "Lige za prvaka"
- stadion Cibalije, gledatelja: 4 000

CIBALIA - HAJDUK 1:1

Na ovom se gostovanju okupilo oko dvije stotine navijača Hajduka. Očekivani susreti sa BBB (Dinamo je igrao u Velikoj) u Slavoniji su izostali, a u Vinkovcima se nigdje u gradu nisu susrele veće skupine domaćih i gostujućih navijača, tako da čitav dan nije bilo nikakvih nereda. Torcida je na utakmici imala 60 barjaka (na shemu bar-šala), bez čega gostujuća tribina ne bi odskakala od uobičajene slike kad u Vinkovcima gostuje Hajduk. I što se tiče transparenata situacija je ovog puta bila nešto bolja – na centralnim mjestima su bili veliki “Torcida Trogir” te “Torcida Brda”, a u prvih petnaestak minuta i cerada “1950” (sa “Žanom”). Utakmica je počela minutom šutnje za Janka Bobetka, pri čemu su domaći Ultrasi razvili veliku zastavu “krv za čast” sa likom pokojnog generala, a upaljeni su i vulkani. Dijelom prvog i dijelom drugog poluvremena, navijanje Torcide bilo je urnebesno (ponajviše za pjevanja pjesme “viju se naše zastave i naši šalovi...”), a ostatak poprilično slabo i nikako. Zanimljivo da tijekom čitave utakmice nije bilo vrijedanja između Torcide i, za hrvatske prilike dosta dobrih, Ultrasa. Torcida je upalila ukupno 7-8 baklji i pokoju malu dimnu. Hajduk nakon niza propuštenih prilika prima gol iz penala u 4. minuti sučeve nadoknade i ovim remijem se vrlo vjerojatno oprašta od ovogodišnje titule prvaka.